دوشنبه, 21 فروردين 1396 ساعت 12:23

صلح‌بانان

نمره شما
(1569 رای)
صلح‌بانان جهان که بهترین زره دفاعی را به عنوان آموبات دارند، در حال آموزش و افزایش توانایی تهاجمی خود هستند. آنها برای دفاع از کرۀ زمین در مقابل سیاه‌زره‌ها این گروه را تشکیل داده و از بهترین نیروهای خود استفاده می‌کنند.
ال‌ام LM، اس‌کی SK، اس‌آر SR، تی‌ال TL و بی‌تی BT از پنج آموباتی که توسط پروفسور چِین به همراه دستیارش گوردون، از آلیاژهای بسیار محکم و ضدگلوله ساخته شده‌اند در انجام عملیات خود یاری می‌گیرند. آموبات‌ها زره‌های مکانیکی هستند که پروفسور و دستیارش بیش از چندین سال بر روی عملکرد آنها کار کرده‌اند.
رهبر نیروهای حافظ صلح جهانی در این تیم 5 نفره ال‌ام LM است که مهارت خاصی در بررسی، ردیابی و مدیریت انجام حملات دارد. خصوصیات اخلاقی او نوع‌دوستی، خوش‌اخلاقی، آرام، سازگار، دوست داشتنی، بسیار مسئول و انسانی عادل است. پدر او که یک افسر مبارز بود، در زمان کودکی ال‌ام، طی یک مأموریت امداد رسانی کشته شد. از آن زمان، ال‌ام همواره برای جلوگیری از فجایع بیشتر، نهایت تلاش خود را می‌کند.
اس‌کی SK عضو نیروهای حافظ صلح جهانی و یک تک‌تیرانداز حرفه‌ای در این گروه است. او اسلحه خود را دوست دارد و آن را همیشه نزدیک به قلبش نگاه می‌دارد. اس‌کی اعتماد به نفس بالایی دارد، قاطع، کم‌حرف و تا حدی لجباز و حسود است و در همه کار پرتلاش ظاهر می‌شود. او بهترین فرد در مبارزۀ انفرادی است.
اس‌آر SR تنها عضو زن از نیروهای حافظ صلح جهانی و مسئول وسایل نقلیه جنگی است. او زنی شاد، خوش بین، تیز، صریح و صادق است. اس‌آر استعداد ویژه‌ای در استفاده از ماشین‌آلات دارد و با مکانیسم وسایل نقلیه جنگی مختلف آشنا بوده و در نصب،راه اندازی، تعمیر و نگهداری اینگونه آلات ماهر است، چرا که در کودکی مادر خود را از دست داد و توسط پدر و برادرانش بزرگ شد. او عاشق مسابقات ماشین سواری است.
تی‌ال TL عضو دیگر نیروهای حافظ صلح جهانی و یک جنگنده خوب و ماهر در مبارزه با دست است. تی‌ال که خود بسیار عادل است، همیشه آماده برای مبارزه با بی‌عدالتی است. او از کودکی در هنرهای رزمی نزد پدرش که مربی این رشته بود تمرین کرده است. تی‌ال استعداد فوق‌العاده‌ای در این زمینه دارد؛ در حرکت‌های مختلفی مانند لگد زدن، ضربه زدن، کشتی، غلت زدن، مشت زدن و همچنین در استفاده از هجده سلاح مخصوص هنرهای رزمی مهارت ویژه دارد. او سه بار قهرمان مسابقات هنرهای رزمی کشور شد و درحالیکه بازیکن ستاره در تیم هنرهای رزمی بود برای خدمت به مردم به گروه صلح‌بانان جهان پیوست.
بی‌تی BT آخرین عضو تیم نیروهای حافظ صلح جهانی و یک متخصص در مهمات سنگین است. او هیکلی عضلانی و ظاهری خشن و نادان دارد، اما از درون بسیار عاقل، آرام، صادق و روشن‌فکر است. بی‌تی در استفاده از تجهیزات سنگین مختلف و دوربرد برای مبارزه مهارت دارد. همچنین در کشتی و هنرهای رزمی با تی‌ال رقابت می‌کند. بی‌تی مغول است و بهترین دوستش یک سگ بولداگ تبتی بود که با او بزرگ شده است. او مسئولیت حمل سلاح‌های مخرب را در تیم به عهده دارد.
مارتی، نابغه 11 ساله‌ای است با ضریب هوشی بیش از 180! او حافظه خاصی در عکاسی و استعداد عجیبی در یادگیری زبان‌های مختلف دارد. با این حال، پسری است که از لحاظ جسمی کمی ضعیف و تنبل است و با ورزش میانۀ خوبی ندارد. او شدیداً به بازی‌های کامپیوتری علاقه نشان می‌دهد. اگر چه مارتی در یک خانواده معمولی بزرگ شده، اما توانایی‌های مرموزش باعث می‌شود توسط سیاه‌زره‌ها ربوده شود. از آن زمان، او دیگر نمی‌تواند مانند سایر کودکان از دوران کودکی‌اش لذت ببرد و مثل یک بچه معمولی اوقات خود را بی‌خیال سر کند. مارتی در خواب‌های خود چیزهایی را می‌بیند که پس از مدت کوتاهی به وقوع می‌پیوندد. او به گونه‌ای، قادر به دیدن آینده در خواب است و آنها را مانند تصاویری تکه تکه می‌بیند، مثل تصاویری از یک بهمن، سونامی، طوفان و فجایع دیگر. این حوادث همیشه به حقیقت می‌پیوندند، اما او نمی‌تواند زمان دقیق و جایی را که این اتفاقات رخ خواهند داد پیش‌بینی کند. از وقتی سیاه‌زره‌ها به توانایی خارق‌العاده او پی برده‌اند می‌خواهند مارتی را به چنگ آورده و از قدرتش در راه رسیدن به نیات شر خود استفاده کنند. مارتی به نیروهای پاسدار صلح جهانی می‌پیوندد تا هم توسط آنها محافظت شود و هم برای جلوگیری از فاجعه و نجات جهان به تیم صلح‌بانان کمک کند.
سیاه‌زره‌ها نیروهای فرا زمینی‌ای هستند که از سیاره کوچکی به نام Mirzam در خارج از منظومه شمسی به کرۀ زمین حمله کرده‌اند. آنها کشف کرده‌اند که درصورت به دست گرفتن منابع اکولوژیکی فراوانی که بر روی کرۀ زمین است می‌توانند کاری کنند که اکوسیستم زمین تعادل خود را از دست داده و در نتیجه به بلایای طبیعی دچار شده و نابود شود.
سریال «صلح‌بانان جهان» World Peace Keepers از تلفیق دو تکنیک انیمه دو بعدی و سه بعدی کامپیوتری برای گروه سنی نوجوان تولید شده است. از این سریال تاکنون 5 فصل ساخته شده که دو فصل اول آن توسط مرکز اوج کودک و نوجوان دوبله و آمادۀ پخش است.

اطلاعات تکميلي

 • تکنیک: تلفیقی
 • تعداد قسمت: 52
 • مدت: 20 دقیقه‌ای
 • کشور سازنده: چین
 • سال ساخت: 2014
 • شرکت سازنده: puzzle animation

رسانه

نظرهای شما (620 نظر)

 • سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 20:11 ارسال شده توسط نگار

  پارلا جون عزیزم، دخمل گوگولی و دوست همیشگی من تولدت مبارک گلم.♡ ^_^ ♡
  کادوی من به تو یه بوس با طعم شکلات و اسانس عشق و محبت و دوستی هست. امیدوارم همیشه و همیشه تو زندگیت و درسات موفق باشی.
  از صمیم قلبم بهت تبریک میگم و در قلب من جای داری! ^_-

 • سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 17:18 ارسال شده توسط ** شیدا **

  اولی: تو چه جوری به اینجا رسیدی?
  دومی: من از شغل های پایین شروع کردم و حالا به اینجا رسیدم.
  اولی: یعنی چه طوری?
  دومی: اول که کارمو شروع کردم کفش فروختم. بعد رفتم تو کار شلوار و حالام که پیرن میفروشم. **

 • سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 16:14 ارسال شده توسط پارلا^نیک^ §…جانشین…§

  آجی شیدا عضوی.


  نهال تایییییییددددد

 • سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 14:06 ارسال شده توسط سیما12 ساله

  سلام پارلا جونم
  تولدت پیشاپیش مبارک عزیزم
  انشاءالله هزار ساله بشی
  برات آرزو می کنم
  همیشه در زندگیت سلامت، شاد و موفق باشی
  و به همه‌ی آرزو هایت برسی
  نهال لطفا زود تایید کن .

 • سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 13:02 ارسال شده توسط آوا**مارتی**

  آجی پارلا تولدت فرداست درسته ؟؟؟؟ تولد ۸
  ساله گیت مبارک منم متولد ۸۵/۶/۵ هستم
  پنج شهریور یازده ساله میشم منم هم سن غزل
  جون هستم @_@_@_@

 • سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 12:54 ارسال شده توسط آریانا***

  لطفا فصل بعدیش رو هم پخش کن.

 • دوشنبه, 30 مرداد 1396 ساعت 20:59 ارسال شده توسط ربکا **** عشق شاون *****

  بارانا جون
  کجایی عزیزم ؟؟؟؟
  راستی منو ببخش دارم از این گروه میرم
  ولی هیچ وقت از فوتبال رباتی نمیرم
  پس بازم باهات حرف میزنم

 • دوشنبه, 30 مرداد 1396 ساعت 19:55 ارسال شده توسط آوا**مارتی**

  آجی پارلا ی عطیز تولد ۸ سالگی تو تبریک
  میگم /// من غزل و تو شهریوری هستیم
  منم ۵ شهریور ۱۱ ساله میشم

 • دوشنبه, 30 مرداد 1396 ساعت 17:25 ارسال شده توسط ♥{♥.شیدا.♥}♥

  میشه منم عضو شم???

 • دوشنبه, 30 مرداد 1396 ساعت 15:55 ارسال شده توسط پارلا ^نیک^§…جانشین…§

  بچه ها من جانشین بارانا جون هستم.
  اگه باور نمیکنیدخودتون برید تو پیام های قبلی نگاه کنید.
  پس من مصعول این گروه هستم.  نهال جان تایید.

نظر شما درباره این برنامه

لطفا فقط درباره این برنامه نظر دهید و از ارسال نظر تکراری هم خودداری کنید.