دوشنبه, 21 فروردين 1396 ساعت 12:23

صلح‌بانان

نمره شما
(399 رای)
صلح‌بانان جهان که بهترین زره دفاعی را به عنوان آموبات دارند، در حال آموزش و افزایش توانایی تهاجمی خود هستند. آنها برای دفاع از کرۀ زمین در مقابل سیاه‌زره‌ها این گروه را تشکیل داده و از بهترین نیروهای خود استفاده می‌کنند.
ال‌ام LM، اس‌کی SK، اس‌آر SR، تی‌ال TL و بی‌تی BT از پنج آموباتی که توسط پروفسور چِین به همراه دستیارش گوردون، از آلیاژهای بسیار محکم و ضدگلوله ساخته شده‌اند در انجام عملیات خود یاری می‌گیرند. آموبات‌ها زره‌های مکانیکی هستند که پروفسور و دستیارش بیش از چندین سال بر روی عملکرد آنها کار کرده‌اند.
رهبر نیروهای حافظ صلح جهانی در این تیم 5 نفره ال‌ام LM است که مهارت خاصی در بررسی، ردیابی و مدیریت انجام حملات دارد. خصوصیات اخلاقی او نوع‌دوستی، خوش‌اخلاقی، آرام، سازگار، دوست داشتنی، بسیار مسئول و انسانی عادل است. پدر او که یک افسر مبارز بود، در زمان کودکی ال‌ام، طی یک مأموریت امداد رسانی کشته شد. از آن زمان، ال‌ام همواره برای جلوگیری از فجایع بیشتر، نهایت تلاش خود را می‌کند.
اس‌کی SK عضو نیروهای حافظ صلح جهانی و یک تک‌تیرانداز حرفه‌ای در این گروه است. او اسلحه خود را دوست دارد و آن را همیشه نزدیک به قلبش نگاه می‌دارد. اس‌کی اعتماد به نفس بالایی دارد، قاطع، کم‌حرف و تا حدی لجباز و حسود است و در همه کار پرتلاش ظاهر می‌شود. او بهترین فرد در مبارزۀ انفرادی است.
اس‌آر SR تنها عضو زن از نیروهای حافظ صلح جهانی و مسئول وسایل نقلیه جنگی است. او زنی شاد، خوش بین، تیز، صریح و صادق است. اس‌آر استعداد ویژه‌ای در استفاده از ماشین‌آلات دارد و با مکانیسم وسایل نقلیه جنگی مختلف آشنا بوده و در نصب،راه اندازی، تعمیر و نگهداری اینگونه آلات ماهر است، چرا که در کودکی مادر خود را از دست داد و توسط پدر و برادرانش بزرگ شد. او عاشق مسابقات ماشین سواری است.
تی‌ال TL عضو دیگر نیروهای حافظ صلح جهانی و یک جنگنده خوب و ماهر در مبارزه با دست است. تی‌ال که خود بسیار عادل است، همیشه آماده برای مبارزه با بی‌عدالتی است. او از کودکی در هنرهای رزمی نزد پدرش که مربی این رشته بود تمرین کرده است. تی‌ال استعداد فوق‌العاده‌ای در این زمینه دارد؛ در حرکت‌های مختلفی مانند لگد زدن، ضربه زدن، کشتی، غلت زدن، مشت زدن و همچنین در استفاده از هجده سلاح مخصوص هنرهای رزمی مهارت ویژه دارد. او سه بار قهرمان مسابقات هنرهای رزمی کشور شد و درحالیکه بازیکن ستاره در تیم هنرهای رزمی بود برای خدمت به مردم به گروه صلح‌بانان جهان پیوست.
بی‌تی BT آخرین عضو تیم نیروهای حافظ صلح جهانی و یک متخصص در مهمات سنگین است. او هیکلی عضلانی و ظاهری خشن و نادان دارد، اما از درون بسیار عاقل، آرام، صادق و روشن‌فکر است. بی‌تی در استفاده از تجهیزات سنگین مختلف و دوربرد برای مبارزه مهارت دارد. همچنین در کشتی و هنرهای رزمی با تی‌ال رقابت می‌کند. بی‌تی مغول است و بهترین دوستش یک سگ بولداگ تبتی بود که با او بزرگ شده است. او مسئولیت حمل سلاح‌های مخرب را در تیم به عهده دارد.
مارتی، نابغه 11 ساله‌ای است با ضریب هوشی بیش از 180! او حافظه خاصی در عکاسی و استعداد عجیبی در یادگیری زبان‌های مختلف دارد. با این حال، پسری است که از لحاظ جسمی کمی ضعیف و تنبل است و با ورزش میانۀ خوبی ندارد. او شدیداً به بازی‌های کامپیوتری علاقه نشان می‌دهد. اگر چه مارتی در یک خانواده معمولی بزرگ شده، اما توانایی‌های مرموزش باعث می‌شود توسط سیاه‌زره‌ها ربوده شود. از آن زمان، او دیگر نمی‌تواند مانند سایر کودکان از دوران کودکی‌اش لذت ببرد و مثل یک بچه معمولی اوقات خود را بی‌خیال سر کند. مارتی در خواب‌های خود چیزهایی را می‌بیند که پس از مدت کوتاهی به وقوع می‌پیوندد. او به گونه‌ای، قادر به دیدن آینده در خواب است و آنها را مانند تصاویری تکه تکه می‌بیند، مثل تصاویری از یک بهمن، سونامی، طوفان و فجایع دیگر. این حوادث همیشه به حقیقت می‌پیوندند، اما او نمی‌تواند زمان دقیق و جایی را که این اتفاقات رخ خواهند داد پیش‌بینی کند. از وقتی سیاه‌زره‌ها به توانایی خارق‌العاده او پی برده‌اند می‌خواهند مارتی را به چنگ آورده و از قدرتش در راه رسیدن به نیات شر خود استفاده کنند. مارتی به نیروهای پاسدار صلح جهانی می‌پیوندد تا هم توسط آنها محافظت شود و هم برای جلوگیری از فاجعه و نجات جهان به تیم صلح‌بانان کمک کند.
سیاه‌زره‌ها نیروهای فرا زمینی‌ای هستند که از سیاره کوچکی به نام Mirzam در خارج از منظومه شمسی به کرۀ زمین حمله کرده‌اند. آنها کشف کرده‌اند که درصورت به دست گرفتن منابع اکولوژیکی فراوانی که بر روی کرۀ زمین است می‌توانند کاری کنند که اکوسیستم زمین تعادل خود را از دست داده و در نتیجه به بلایای طبیعی دچار شده و نابود شود.
سریال «صلح‌بانان جهان» World Peace Keepers از تلفیق دو تکنیک انیمه دو بعدی و سه بعدی کامپیوتری برای گروه سنی نوجوان تولید شده است. از این سریال تاکنون 5 فصل ساخته شده که دو فصل اول آن توسط مرکز اوج کودک و نوجوان دوبله و آمادۀ پخش است.

اطلاعات تکميلي

 • تکنیک: تلفیقی
 • تعداد قسمت: 52
 • مدت: 20 دقیقه‌ای
 • کشور سازنده: چین
 • سال ساخت: 2014
 • شرکت سازنده: puzzle animation

رسانه

نظرهای شما (31 نظر)

 • سه شنبه, 05 ارديبهشت 1396 ساعت 12:48 ارسال شده توسط آراز پورحسن خیاوی

  سلام من آرازم . من عاشق این کارتون صلح بانان هستم. با پسر عمه ام علی همیشه این کارتون را نگاه میکنیم.

 • دوشنبه, 04 ارديبهشت 1396 ساعت 15:11 ارسال شده توسط بارانا

  خوب سارا جون.....میتونی نگاه نکنی.....
  اگه از نظر خودتتتتتتتت بده...
  به همین راحتی کار حله ها؟؟؟؟

 • شنبه, 02 ارديبهشت 1396 ساعت 20:15 ارسال شده توسط مریم نجاتی فر 14 ساله از اهواز

  سلام به کارکنان شبکه نهال. بابت پخش این کارتون زیبا ممنونن. اونهایی هم که از این کارتون خوششون نمیاد نگاه نکنن این برنامه برای اونا پخش نمیشه که بلکه برای اونایی پخش میشه که این کارتون رو دوست دارن.در ضمن برنامه آبشار سرنوشت خیلی هم زیبا نبود مخصوصا با اون قیافه هاشون

 • جمعه, 01 ارديبهشت 1396 ساعت 11:10 ارسال شده توسط مریم از نجف آباد

  سلام
  این برنامه بسیار زیبا و بسیار عالی هستش. بابت پخشش بسیار ممنونم. ولی اگه تو تابستون پخش میکردید بهتر بود و حوصلمون سر نمی رفت. اما خب بازم ممنون و ممنون

 • پنج شنبه, 31 فروردين 1396 ساعت 22:33 ارسال شده توسط محمد مهدی مرادنیا ۱۱ ساله از خوی

  این انیمه خیلی بده من نمیدونم چرا نهال به جای آبشار سرنوشت اینو پخش میکنه مثلا این کارتون چه چیزی بهجز خشونت و بد بختی نشون میده آبشار سرنوشت که خیلی بهتر بود اونجا بازم آدم یه چیزایی درمورد والیبال یاد میگرفت که مفیدتر بود این چیه مثلا خیلی بده
  واقعا متاسفم نهال لطفا اینو دیگه پخش نکنید

 • چهارشنبه, 30 فروردين 1396 ساعت 11:16 ارسال شده توسط $$سارا$$

  واقعا که این سریال بی مزه هستش
  وقتی هم نگاهش می کنم انقدر ادم هاش اینور و اونور میرن که من سرم گیج میره !
  حالا اگه یه معنی یا فایده ای داشت یه چیزی.
  ولی این انیمه هیچ چیزی جز دردسر نداره!
  خیلی مسخره هستش .
  اینم از نطر خود من .

 • چهارشنبه, 30 فروردين 1396 ساعت 10:18 ارسال شده توسط متین امینی 9ساله از دیواندره

  سلام وخسته نباشید من میخواهم فیلم سینمایی میمون های فضایی را پخش کنید

 • سه شنبه, 29 فروردين 1396 ساعت 21:47 ارسال شده توسط بارانا

  سلام اجی اویشنم
  کجایی اجی؟؟؟؟
  اینجا گروه منه.....
  عضوی اجی جونیم:)

 • دوشنبه, 28 فروردين 1396 ساعت 18:21 ارسال شده توسط علیرضا و ترنم خلجی۱۱ ساله از خدابنده

  واقعا این انیمه بی معنی هستش
  تا حالا اینجور انیمه بی مزه ای مثل این رو ندیدیم
  چرا به جای انیمه ابشار سرنوشت این انیمه رو اوردید
  خیلی ناراحتمون کردی نهال

 • دوشنبه, 28 فروردين 1396 ساعت 17:56 ارسال شده توسط آویشن

  سلام
  منم عضو بشم؟
  من دیگه وب اینا نمیرم
  فقط اینجام

نظر شما درباره این برنامه

لطفا فقط درباره این برنامه نظر دهید و از ارسال نظر تکراری هم خودداری کنید.