دوشنبه, 21 فروردين 1396 ساعت 12:23

صلح‌بانان

نمره شما
(2308 رای)
صلح‌بانان جهان که بهترین زره دفاعی را به عنوان آموبات دارند، در حال آموزش و افزایش توانایی تهاجمی خود هستند. آنها برای دفاع از کرۀ زمین در مقابل سیاه‌زره‌ها این گروه را تشکیل داده و از بهترین نیروهای خود استفاده می‌کنند.
ال‌ام LM، اس‌کی SK، اس‌آر SR، تی‌ال TL و بی‌تی BT از پنج آموباتی که توسط پروفسور چِین به همراه دستیارش گوردون، از آلیاژهای بسیار محکم و ضدگلوله ساخته شده‌اند در انجام عملیات خود یاری می‌گیرند. آموبات‌ها زره‌های مکانیکی هستند که پروفسور و دستیارش بیش از چندین سال بر روی عملکرد آنها کار کرده‌اند.
رهبر نیروهای حافظ صلح جهانی در این تیم 5 نفره ال‌ام LM است که مهارت خاصی در بررسی، ردیابی و مدیریت انجام حملات دارد. خصوصیات اخلاقی او نوع‌دوستی، خوش‌اخلاقی، آرام، سازگار، دوست داشتنی، بسیار مسئول و انسانی عادل است. پدر او که یک افسر مبارز بود، در زمان کودکی ال‌ام، طی یک مأموریت امداد رسانی کشته شد. از آن زمان، ال‌ام همواره برای جلوگیری از فجایع بیشتر، نهایت تلاش خود را می‌کند.
اس‌کی SK عضو نیروهای حافظ صلح جهانی و یک تک‌تیرانداز حرفه‌ای در این گروه است. او اسلحه خود را دوست دارد و آن را همیشه نزدیک به قلبش نگاه می‌دارد. اس‌کی اعتماد به نفس بالایی دارد، قاطع، کم‌حرف و تا حدی لجباز و حسود است و در همه کار پرتلاش ظاهر می‌شود. او بهترین فرد در مبارزۀ انفرادی است.
اس‌آر SR تنها عضو زن از نیروهای حافظ صلح جهانی و مسئول وسایل نقلیه جنگی است. او زنی شاد، خوش بین، تیز، صریح و صادق است. اس‌آر استعداد ویژه‌ای در استفاده از ماشین‌آلات دارد و با مکانیسم وسایل نقلیه جنگی مختلف آشنا بوده و در نصب،راه اندازی، تعمیر و نگهداری اینگونه آلات ماهر است، چرا که در کودکی مادر خود را از دست داد و توسط پدر و برادرانش بزرگ شد. او عاشق مسابقات ماشین سواری است.
تی‌ال TL عضو دیگر نیروهای حافظ صلح جهانی و یک جنگنده خوب و ماهر در مبارزه با دست است. تی‌ال که خود بسیار عادل است، همیشه آماده برای مبارزه با بی‌عدالتی است. او از کودکی در هنرهای رزمی نزد پدرش که مربی این رشته بود تمرین کرده است. تی‌ال استعداد فوق‌العاده‌ای در این زمینه دارد؛ در حرکت‌های مختلفی مانند لگد زدن، ضربه زدن، کشتی، غلت زدن، مشت زدن و همچنین در استفاده از هجده سلاح مخصوص هنرهای رزمی مهارت ویژه دارد. او سه بار قهرمان مسابقات هنرهای رزمی کشور شد و درحالیکه بازیکن ستاره در تیم هنرهای رزمی بود برای خدمت به مردم به گروه صلح‌بانان جهان پیوست.
بی‌تی BT آخرین عضو تیم نیروهای حافظ صلح جهانی و یک متخصص در مهمات سنگین است. او هیکلی عضلانی و ظاهری خشن و نادان دارد، اما از درون بسیار عاقل، آرام، صادق و روشن‌فکر است. بی‌تی در استفاده از تجهیزات سنگین مختلف و دوربرد برای مبارزه مهارت دارد. همچنین در کشتی و هنرهای رزمی با تی‌ال رقابت می‌کند. بی‌تی مغول است و بهترین دوستش یک سگ بولداگ تبتی بود که با او بزرگ شده است. او مسئولیت حمل سلاح‌های مخرب را در تیم به عهده دارد.
مارتی، نابغه 11 ساله‌ای است با ضریب هوشی بیش از 180! او حافظه خاصی در عکاسی و استعداد عجیبی در یادگیری زبان‌های مختلف دارد. با این حال، پسری است که از لحاظ جسمی کمی ضعیف و تنبل است و با ورزش میانۀ خوبی ندارد. او شدیداً به بازی‌های کامپیوتری علاقه نشان می‌دهد. اگر چه مارتی در یک خانواده معمولی بزرگ شده، اما توانایی‌های مرموزش باعث می‌شود توسط سیاه‌زره‌ها ربوده شود. از آن زمان، او دیگر نمی‌تواند مانند سایر کودکان از دوران کودکی‌اش لذت ببرد و مثل یک بچه معمولی اوقات خود را بی‌خیال سر کند. مارتی در خواب‌های خود چیزهایی را می‌بیند که پس از مدت کوتاهی به وقوع می‌پیوندد. او به گونه‌ای، قادر به دیدن آینده در خواب است و آنها را مانند تصاویری تکه تکه می‌بیند، مثل تصاویری از یک بهمن، سونامی، طوفان و فجایع دیگر. این حوادث همیشه به حقیقت می‌پیوندند، اما او نمی‌تواند زمان دقیق و جایی را که این اتفاقات رخ خواهند داد پیش‌بینی کند. از وقتی سیاه‌زره‌ها به توانایی خارق‌العاده او پی برده‌اند می‌خواهند مارتی را به چنگ آورده و از قدرتش در راه رسیدن به نیات شر خود استفاده کنند. مارتی به نیروهای پاسدار صلح جهانی می‌پیوندد تا هم توسط آنها محافظت شود و هم برای جلوگیری از فاجعه و نجات جهان به تیم صلح‌بانان کمک کند.
سیاه‌زره‌ها نیروهای فرا زمینی‌ای هستند که از سیاره کوچکی به نام Mirzam در خارج از منظومه شمسی به کرۀ زمین حمله کرده‌اند. آنها کشف کرده‌اند که درصورت به دست گرفتن منابع اکولوژیکی فراوانی که بر روی کرۀ زمین است می‌توانند کاری کنند که اکوسیستم زمین تعادل خود را از دست داده و در نتیجه به بلایای طبیعی دچار شده و نابود شود.
سریال «صلح‌بانان» با نام اصلی «صلح‌بانان جهان» World Peace Keepers از تلفیق دو تکنیک انیمه دو بعدی و سه بعدی کامپیوتری در دو فصل 24 قسمتی برای گروه سنی نوجوان تولید شده که تاکنون موفق به کسب چندین جایزه از جشنواره‌های داخلی و بین‌المللی کشور خود شده است.

اطلاعات تکميلي

 • تکنیک: تلفیقی
 • تعداد قسمت: 52
 • مدت: 20 دقیقه‌ای
 • کشور سازنده: چین
 • سال ساخت: 2014
 • شرکت سازنده: puzzle animation

رسانه

نظرهای شما (973 نظر)

 • پنج شنبه, 24 آبان 1397 ساعت 14:26 ارسال شده توسط سیده زهرا سادات 11 ساله کرج

  کارتون بسیار زیبایی است با تشکر فراوان

 • دوشنبه, 14 آبان 1397 ساعت 21:43 ارسال شده توسط سیده زهرا سادات 11 ساله کرج

  با سلام متشکرم از پخش دوباره کارتون صلح بانان جهان من از شخصیت sk خیلی خوشم میایید ممنونم که کارتون های ژاپنی و چینی زیاد پخش میکنید من آبشار سرنوشت و توکیو 8 ریشتر و صلح بانان جهان را بیش از اندازه دوست می دارم ممنونم

 • پنج شنبه, 10 آبان 1397 ساعت 13:08 ارسال شده توسط فاطمه کوچکی ۱۲ساله از رستم آباد گیلان

  سلام نهال ممنون که صلح بانان را پخشکردی فصل دو روهم پخش کگ. من چهارم بودم (دوسال پیش)بادوتا دوست صمیمیم این کارتون راتماشا میکردیم وشخصیت هارو انتخاب میکردیم من شخصیت srرا بسیار دوست دارم وهمکلاسی هایم را به دیدن این کارتون دعوت میکنم من از اول تا اخر این کارتون تماشایی را دیدم وبه شما هم پیشنهاد میکنم که یک قسمتش هم از دست ندهید باتشکر

 • پنج شنبه, 03 آبان 1397 ساعت 17:14 ارسال شده توسط فاطمه طورانیان از مهدیشهر 11ساله

  من ودختر عمم عاشققققققققق این انیمیشن هستمممم فصل 2 روهم نشان دهید☺☻♥♥♥♥♥♥♥♥

 • چهارشنبه, 25 مهر 1397 ساعت 15:02 ارسال شده توسط احمدعسگری میری تهران13.5

  عالی است

 • چهارشنبه, 18 مهر 1397 ساعت 17:21 ارسال شده توسط امیررضا سلیمانی 8سال بابل

  سلام من امیررضا هستم ان شاالله بتونین همه سیاه زره ها رو از بین ببرین

 • چهارشنبه, 18 مهر 1397 ساعت 13:58 ارسال شده توسط زهرا داداشی، تهران

  سلام چطور میتونم عکس دخترمو برای بخش تو هدیه خدایی بفرستم? میشه لطفا راهنمایی کنید

 • جمعه, 13 مهر 1397 ساعت 12:16 ارسال شده توسط محمد طاها شفیعی ۷ رشت

  عالیه خیلی خوبه خیلی ممنونم برنامه خیلی خوبیه مرسی خسته نباشید

 • پنج شنبه, 12 مهر 1397 ساعت 17:22 ارسال شده توسط عليرضا١٣

  دهه باز چرا اين برنامه رو پخش كردين ؟ اين همه سريال و كارتون تو جهان ريخته . ميريد باز اين برنامه رو مياريد؟ انيميشن هاى ديزنى انيمه هاى ژاپنى و برنامه هايي مثله دينو .... باب اسفنجى رو هم پخش كنيد با اين كه سنم به باب اسفنجى نمي خوره اما خيلى دوستش دارم نميدونم چرا پخششو ٤ سال پيش متوقف كردين. بخدا باب اسفنجى از اينا بهتره .

 • چهارشنبه, 11 مهر 1397 ساعت 15:40 ارسال شده توسط سانیا

  نهال عـــــاشـــــقــــتــــم
  ممنون،ممنون،ممن.ن،ممنون،ممنون،ممنون،ممنون
  دستت درد نکنه پخشش کردی
  ایشالا همیشه به حرف ما گوش بدی
  فقط این دفعه فصل بعد از جنگ با تیرانوس
  رو هم نشون بده
  من به عشق صلح بانان اسم خودم رو S.F
  گذاشتم
  مـــــــــمـــــــــنــــــــــون‍ـــــــــ

نظر شما درباره این برنامه

لطفا فقط درباره این برنامه نظر دهید و از ارسال نظر تکراری هم خودداری کنید.