دوشنبه, 21 فروردين 1396 ساعت 12:23

صلح‌بانان

نمره شما
(3034 رای)
صلح‌بانان جهان که بهترین زره دفاعی را به عنوان آموبات دارند، در حال آموزش و افزایش توانایی تهاجمی خود هستند. آنها برای دفاع از کرۀ زمین در مقابل سیاه‌زره‌ها این گروه را تشکیل داده و از بهترین نیروهای خود استفاده می‌کنند.
ال‌ام LM، اس‌کی SK، اس‌آر SR، تی‌ال TL و بی‌تی BT از پنج آموباتی که توسط پروفسور چِین به همراه دستیارش گوردون، از آلیاژهای بسیار محکم و ضدگلوله ساخته شده‌اند در انجام عملیات خود یاری می‌گیرند. آموبات‌ها زره‌های مکانیکی هستند که پروفسور و دستیارش بیش از چندین سال بر روی عملکرد آنها کار کرده‌اند.
رهبر نیروهای حافظ صلح جهانی در این تیم 5 نفره ال‌ام LM است که مهارت خاصی در بررسی، ردیابی و مدیریت انجام حملات دارد. خصوصیات اخلاقی او نوع‌دوستی، خوش‌اخلاقی، آرام، سازگار، دوست داشتنی، بسیار مسئول و انسانی عادل است. پدر او که یک افسر مبارز بود، در زمان کودکی ال‌ام، طی یک مأموریت امداد رسانی کشته شد. از آن زمان، ال‌ام همواره برای جلوگیری از فجایع بیشتر، نهایت تلاش خود را می‌کند.
اس‌کی SK عضو نیروهای حافظ صلح جهانی و یک تک‌تیرانداز حرفه‌ای در این گروه است. او اسلحه خود را دوست دارد و آن را همیشه نزدیک به قلبش نگاه می‌دارد. اس‌کی اعتماد به نفس بالایی دارد، قاطع، کم‌حرف و تا حدی لجباز و حسود است و در همه کار پرتلاش ظاهر می‌شود. او بهترین فرد در مبارزۀ انفرادی است.
اس‌آر SR تنها عضو زن از نیروهای حافظ صلح جهانی و مسئول وسایل نقلیه جنگی است. او زنی شاد، خوش بین، تیز، صریح و صادق است. اس‌آر استعداد ویژه‌ای در استفاده از ماشین‌آلات دارد و با مکانیسم وسایل نقلیه جنگی مختلف آشنا بوده و در نصب،راه اندازی، تعمیر و نگهداری اینگونه آلات ماهر است، چرا که در کودکی مادر خود را از دست داد و توسط پدر و برادرانش بزرگ شد. او عاشق مسابقات ماشین سواری است.
تی‌ال TL عضو دیگر نیروهای حافظ صلح جهانی و یک جنگنده خوب و ماهر در مبارزه با دست است. تی‌ال که خود بسیار عادل است، همیشه آماده برای مبارزه با بی‌عدالتی است. او از کودکی در هنرهای رزمی نزد پدرش که مربی این رشته بود تمرین کرده است. تی‌ال استعداد فوق‌العاده‌ای در این زمینه دارد؛ در حرکت‌های مختلفی مانند لگد زدن، ضربه زدن، کشتی، غلت زدن، مشت زدن و همچنین در استفاده از هجده سلاح مخصوص هنرهای رزمی مهارت ویژه دارد. او سه بار قهرمان مسابقات هنرهای رزمی کشور شد و درحالیکه بازیکن ستاره در تیم هنرهای رزمی بود برای خدمت به مردم به گروه صلح‌بانان جهان پیوست.
بی‌تی BT آخرین عضو تیم نیروهای حافظ صلح جهانی و یک متخصص در مهمات سنگین است. او هیکلی عضلانی و ظاهری خشن و نادان دارد، اما از درون بسیار عاقل، آرام، صادق و روشن‌فکر است. بی‌تی در استفاده از تجهیزات سنگین مختلف و دوربرد برای مبارزه مهارت دارد. همچنین در کشتی و هنرهای رزمی با تی‌ال رقابت می‌کند. بی‌تی مغول است و بهترین دوستش یک سگ بولداگ تبتی بود که با او بزرگ شده است. او مسئولیت حمل سلاح‌های مخرب را در تیم به عهده دارد.
مارتی، نابغه 11 ساله‌ای است با ضریب هوشی بیش از 180! او حافظه خاصی در عکاسی و استعداد عجیبی در یادگیری زبان‌های مختلف دارد. با این حال، پسری است که از لحاظ جسمی کمی ضعیف و تنبل است و با ورزش میانۀ خوبی ندارد. او شدیداً به بازی‌های کامپیوتری علاقه نشان می‌دهد. اگر چه مارتی در یک خانواده معمولی بزرگ شده، اما توانایی‌های مرموزش باعث می‌شود توسط سیاه‌زره‌ها ربوده شود. از آن زمان، او دیگر نمی‌تواند مانند سایر کودکان از دوران کودکی‌اش لذت ببرد و مثل یک بچه معمولی اوقات خود را بی‌خیال سر کند. مارتی در خواب‌های خود چیزهایی را می‌بیند که پس از مدت کوتاهی به وقوع می‌پیوندد. او به گونه‌ای، قادر به دیدن آینده در خواب است و آنها را مانند تصاویری تکه تکه می‌بیند، مثل تصاویری از یک بهمن، سونامی، طوفان و فجایع دیگر. این حوادث همیشه به حقیقت می‌پیوندند، اما او نمی‌تواند زمان دقیق و جایی را که این اتفاقات رخ خواهند داد پیش‌بینی کند. از وقتی سیاه‌زره‌ها به توانایی خارق‌العاده او پی برده‌اند می‌خواهند مارتی را به چنگ آورده و از قدرتش در راه رسیدن به نیات شر خود استفاده کنند. مارتی به نیروهای پاسدار صلح جهانی می‌پیوندد تا هم توسط آنها محافظت شود و هم برای جلوگیری از فاجعه و نجات جهان به تیم صلح‌بانان کمک کند.
سیاه‌زره‌ها نیروهای فرا زمینی‌ای هستند که از سیاره کوچکی به نام Mirzam در خارج از منظومه شمسی به کرۀ زمین حمله کرده‌اند. آنها کشف کرده‌اند که درصورت به دست گرفتن منابع اکولوژیکی فراوانی که بر روی کرۀ زمین است می‌توانند کاری کنند که اکوسیستم زمین تعادل خود را از دست داده و در نتیجه به بلایای طبیعی دچار شده و نابود شود.
سریال «صلح‌بانان» با نام اصلی «صلح‌بانان جهان» World Peace Keepers از تلفیق دو تکنیک انیمه دو بعدی و سه بعدی کامپیوتری در دو فصل 24 قسمتی برای گروه سنی نوجوان تولید شده که تاکنون موفق به کسب چندین جایزه از جشنواره‌های داخلی و بین‌المللی کشور خود شده است.

اطلاعات تکميلي

 • تکنیک: تلفیقی
 • تعداد قسمت: 52
 • مدت: 20 دقیقه‌ای
 • کشور سازنده: چین
 • سال ساخت: 2014
 • شرکت سازنده: puzzle animation

رسانه

نظرهای شما (1005 نظر)

 • دوشنبه, 24 تیر 1398 ساعت 09:15 ارسال شده توسط بردیا پورعرب ۱۰ ساله از مشهد

  لطفا خواهش می کنم کارتون صلح بانان را پخش کنید ممنون

 • شنبه, 04 خرداد 1398 ساعت 17:20 ارسال شده توسط مریم از نجف آباد 18 ساله

  سلام
  اگر این برنامه یا هر برنامه ی دیگر در جای حساس تمام نشود آیا دیگر رغبتی می ماند که قسمت بعدی دیده شود؟ هفتاد درصد اینکه قسمت های بعدی یک سریال را می بینیم به دلیل این است که می خواهیم بفهمیم چه الان چه می شود. پس بهتره که جای حساس تمام شود.

 • سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398 ساعت 15:34 ارسال شده توسط سانـSaniaــــیا

  خانم زهرا نصر الهی,بچه من وقتی کلاس دوم دبستان او تمام شده بود،صلح بانان را میدید.برعکس بجای اینکه خواب بد ببینه خواب خوب میدید،اگر بچه شما میترسید میتونید نبینه
  ــــــــــــ
  سلام به همگی
  من دو چیز میخواستم بگم،اولی برای نهال و دومی برای شما
  اول دومی رو میگم،
  اش کی نمرد،بلکه فقط اشک ریخت و چشماش رو بست،و تیرانوس هم زنده هست در ضمن لباس حسام،ممکنه تو زندگی واقعی هم این اتفاق بیافته،اما شخصیت های کارتونی نباشه
  اولی که برای نهال هست اینه که لللللطططففففاااااا
  فصل دوم این برنامه رو پخش کن

 • سه شنبه, 24 ارديبهشت 1398 ساعت 19:32 ارسال شده توسط ارشیاحائری 9ساله از تهران

  خیلی هیجان انگیزه

 • پنج شنبه, 22 فروردين 1398 ساعت 18:16 ارسال شده توسط ماهور احمدی

  آخه چرا اس کی مرد چرا؟
  این برنامه عالی بود ولی چرا اس کی مرد یعنی بقیه گروه اونو بر ندا شتن ببرن

 • یکشنبه, 26 اسفند 1397 ساعت 18:37 ارسال شده توسط حمیدسلیمانی شهرقدس

  خیلی عالی بود بهترین کارتون که دیدم بود

 • جمعه, 24 اسفند 1397 ساعت 16:57 ارسال شده توسط ترانه 11 ساله از مشهد

  خیلی خیلی قشنگه
  عالیه
  محشره
  بی نظیره

 • سه شنبه, 14 اسفند 1397 ساعت 11:16 ارسال شده توسط حسام

  صلح با جنگ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
  رو چه حسابی این برنامه را برای بچه ها پخش میکمنین

 • شنبه, 11 اسفند 1397 ساعت 17:01 ارسال شده توسط محمد حسین

  سلام زمان پخش بعدی کارتون صلح بانان جهان چه موقع است

 • چهارشنبه, 08 اسفند 1397 ساعت 14:04 ارسال شده توسط امیر علی آقا بیگی پور ۹ سال از سیرجان

  صلح با نان خیلی فیلم جالبی است می شود صلح با نان را روز زوج پخش کنید

نظر شما درباره این برنامه

لطفا فقط درباره این برنامه نظر دهید و از ارسال نظر تکراری هم خودداری کنید.