شنبه, 06 خرداد 1396 ساعت 11:05

تندرها به پیش

نمره شما
(437 رای)
سال 2060 است. گروه نجات بین‌الملل با پنج تندر ویژه و پنج خلبان باهوش که همگی آنها از خانوادۀ تریسی هستند برای نجات مردم دنیا به سرعت آماده می‌شوند.
گروه نجات بین‌الملل در جزیره تریسی ساکنند؛ در مخفیگاهی که توسط پدرشان ساخته شده و تا مدت‌ها اداره می‌شد و حالا پنج تندر قدرتمند به اعضای این گروه برای نجات انسان‌ها سپرده شده است:
تندر 1 به رنگ نقره‌ای به خلبانی اسکات تریسی، جوانی با موهای قهوه‌ای تیره و چشمانی آبی که رهبر تیم است هدایت می‌شود و در واقع یک موشک-هواپیما است.
تندر 2 به رنگ سبز به خلبانی ویرجیل تریسی، جوانی با موهای کوتاه مشکی و چشمان قهوه‌ای، تندر قدرتمندی است که توانایی حمل تجهیزات کمکی و اجسام سنگین را دارد.
تندر 3 به رنگ قرمز به خلبانی آلن تریسی، جوانی با موهای کوتاه بور و چشمان آبی، موشک فضایی ویژۀ نجات است.
تندر 4 به رنگ زرد به خلبانی گوردون تریسی، نوجوانی با موهای زرد و کمی مجعد، یک مینی‌زیردریایی محسوب شده و توانایی جستجو و امداد در زیر آب را دارد.
تندر 5 که دارای یک حلقه قرمز به دور یک کُرۀ نقره‌ای رنگ است، در واقع یک مانیتور فضایی جهت کنترل و ارتباط، تحت پوشش مرکز ماهواره‌ای است و توسط جان تریسی با موهای بور کوتاه و چشمان سبزآبی فرماندهی می‌شود.
کایو، رئیس امنیت گروه بین‌الملل، دختری با موهای مشکی بلند است که در ابتدا وسیلۀ نقلیه ندارد، اما بعدها خلبان یک تندر طوسی رنگ با شیشه‌های سبزآبی می‌شود.
چند نفر دیگر هم در جزیره تریسی آنها را حمایت می‌کنند. مادربزرگ تریسی، مهندس برینز و مکس، ربات کوچولو که در این جزیره ساکنند و البته از خارج جزیره، خانم پنلوپه نیز به کمک دستیارش از آژانس لندن گروه نجات بین‌الملل را پشتیبانی می‌کند.
اما در این میان هود، کسی که باعث تصادف پدر شد، دائم به فکر نقشه برای بدست آوردن جزیره و تندرهاست تا قدرت خود را افزایش داده و دنیا را در دستان خود بگیرد...
مجموعۀ «تندرها به پیش» با نام اصلی Thunderbirds Are Go در دو سری 26 و 13 قسمتی به دنبال مجموعۀ عروسکی «تندرها» که اولین بار در سال 1965 توسط «جری و سیلویا اندرسون» ساخته شده بود برای گروه سنی کودک و نوجوان تولید شده که سری اول آن آمادۀ پخش است. سری 26 قسمتی در سال 2015 ساخته شده و فصل دوم آن نیز که در 13 قسمت تولید شده محصول 2016 است. این مجموعه تاکنون نامزد دریافت جایزۀ بهترین موسیقی، بهترین فیلم کودک از بافتا (جایزۀ آکادمی کودکان بریتانیا) شده است.

اطلاعات تکميلي

 • کارگردان: David Scott, Theo Baynton
 • نویسنده: Rob Hoegee
 • موسیقی: Ben Foster, Nick Foster
 • تکنیک: سه بعدی کامپیوتری
 • تعداد قسمت: 26
 • مدت: 22 دقیقه‌ای
 • کشور سازنده: محصول مشترک انگلستان و استرالیا
 • سال ساخت: 2015
 • شرکت سازنده: ITV Studios, Pukeko Pictures, Weta Workshop

نظرهای شما (49 نظر)

 • سه شنبه, 21 خرداد 1398 ساعت 11:55 ارسال شده توسط نگار ۱۲ ساله نگ و ندا ۱۵ ساله

  ما دو بار پیام دادم البته پشت سر هم ☺معذرت می خوا هم ????ولی چندروز هوس کردم که تو تلویزیون ببینمش???? تورو امام زمان دوباره پخشش کنید ???? این دفعه با خواهرم پیام دادم

 • یکشنبه, 19 خرداد 1398 ساعت 18:04 ارسال شده توسط نگار ۱۲ ساله از همدان

  ترو خدا دوباره پخشش کنید❤از اون دسته فیلم هایی است که حتی اگه ۱۰۰۰۰بار هم بینیش خسته نمی شی ☺من وقتی ۱۰ سالم بود دیدمش عالیه☺ترو خدا دوباره بزارینش☺☺☺☺خیلی متشکرم????من خواهر بزرگترم تا ساعت ۲ نصف شب فیلم فصل ۲ شو می بینیم ????دلمونو نشکنید ???? اگر بزارینش خخخخییییییلللللیییی ممنون میشم?????????

 • دوشنبه, 23 مهر 1397 ساعت 14:17 ارسال شده توسط باران ساحلی 10 ساله تهران

  لطفا دوباره این سریال را پخش کنید

 • سه شنبه, 26 تیر 1397 ساعت 04:23 ارسال شده توسط احمد سعیدی ۱۲ ساله از تهران

  سلام ببخشید چرا دیگر تندرهابه پیش را پخش نمی کنید دیگه یک سال یک سال گذشته چرا فصل دوم پخش نشد خواهش می کنم که این کارتون زیبا را پخش کنید

 • دوشنبه, 04 تیر 1397 ساعت 01:39 ارسال شده توسط سارینا

  این کارتون یکی از بهترینهایی که من دیدم و تو بریتانیا طرفداراش خیلی زیادن که یه استودیو به خودش زحمت داده تا دوباره از روی یه نسخه قدیمی بازسازیش کنه. ضمنا اصلا درست نیست که نظر شخصی خودتون رو به صورت یه عیب به یه اثر ببینین.
  و درمورد کارتون های انیمه ای، کسایی که طرفدار اینجور کارتونهان با خودشون فکر کردن که تا حالا چی از این کارتونها که معمولا همه چیزشون دور از عقل و خیلی خیلی بزرگنمایی شده یاد گرفتن؟ یعنی فقط برای وقت گذرونی؟
  یه چیزی مثل قهرمانان تنیس که پنج شیش تا بچه مدرسه ای رو همچین با یه توپی که تقریبا مثل بمب هیدروزنی عمل میکنه تبدیل به ابر قهرمان کرده.
  این کارتون پیام اخلاقی و محتوای فرهنگی خیلی کمی داره،جالب اینجاست که شبکه نهال بار ها و بار ها هم این رو پخش کرده.

 • دوشنبه, 28 خرداد 1397 ساعت 14:37 ارسال شده توسط بنده خدا

  عالی عالی عالی
  حرف ندارد این کارتون
  پخش دوباره این کارتون نشانه احترام شما به نظرات است.

 • جمعه, 13 بهمن 1396 ساعت 23:16 ارسال شده توسط علی توکلی 9ساله از تهران

  من برنامه ی تندر ها به پیش را خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دوست دارم ای کاش می شد دوباره آن را نشان بدید

 • سه شنبه, 20 تیر 1396 ساعت 16:35 ارسال شده توسط امیر حسین اعیان منش،15ساله از نیریز

  سلام.خیلی ممنون که لاکپشت های نینجا رو پخش میکنید.امیرحسین اعیان منش،15ساله از نیریز.

 • سه شنبه, 20 تیر 1396 ساعت 14:03 ارسال شده توسط بهراد شاکری 11 ساله از مشهد

  با سلام
  خیلی ممنون از بابت پخش این برنامه زیبا.
  فوق العاده است.

 • دوشنبه, 12 تیر 1396 ساعت 05:58 ارسال شده توسط سجاد سماوات.۱۴ساله.تهران

  سلام و خسته نباشید
  ازتون ممنونم که این کارتون رو پخش کردید.اگر فصل دوم این کارتون پخش شه،فوقالعاده میشه.ممنون میشم.

نظر شما درباره این برنامه

لطفا فقط درباره این برنامه نظر دهید و از ارسال نظر تکراری هم خودداری کنید.