اپلیکیشن شبکه نهال
دریافت نسخه اندروید

راهزنان قلعه جنگلی

راهزنان قلعه جنگلی

در قلعه جنگلی راهزنان، در خانوادۀ متیس، نوزادی وارد می‌شود که اسمش را رونیا می‌گذارند.

معرفی برنامه

«متیس»، رئیس قدرتمند راهزنان جنگل است. او به همراه همسرش «لویس» و تعداد زیادی از راهزنان در یک قلعه در اعماق جنگل زندگی می‌کند و تنها رقیب او دستۀ دزدان دیگری به سرکردگی «بورکا» است. زندگی آن‌ها با راهزنی می‌گذرد؛ تا اینکه «رونیا» به زندگی آنها وارد می‌شود. حالا او باید مسئولیت بزرگ کردن این نوزاد عزیز را بر عهده بگیرد. رونیا، تنها بچه و تنها دختر در میان این گروه راهزنان است و به همین دلیل برای همۀ آن‌ها مانند یک گنج ارزشمند است.

سال‌ها می‌گذرد. رونیا، دختر بزرگ و شجاعی می‌شود. زمان آن رسیده تا خانواده به او اجازۀ تجربه کردن فضای خارج از قلعه را بدهد. رونیا در اولین ماجراجویی خود به جنگل می‌رود. او باید به توصیه پدرش از کوتوله‌های خاکستری و دزدان بورکا دوری کند. دنیای بیرون از قلعه برای رونیا پر از ماجراجویی و اتفاقات زیر و درشت است؛ اتفاقاتی که باعث می‌شود رونیا خیلی چیزها درمورد زندگی خودش بفهمد و نگاهش به زندگی تغییر کند. در این بین، آشنایی او با پسری به نام «برک» نیز در انتخاب مسیر زندگی‌اش تاثیر زیادی می‌گذارد...

سریال «راهزنان قلعه جنگلی» با نام اصلی Ronja, the Robber's Daughter برای گروه سنی کودک با تکنیک سه بعدی کامپیوتری ساخته شده که از آن خروجی دو بعدی گرفته شده است. این مجموعه 26 قسمت است که از این تعداد 22 قسمت آن برای پخش آماده شده است.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها