اپلیکیشن شبکه نهال
دریافت نسخه اندروید

سینمایی پاکوچولو

سینمایی پاکوچولو

میگو، تنها پاگنده‌ای است که به وجود پاکوچولوها معتقد است. او برای اثبات این عقیده، شهر خود را ترک می‌کند تا حقیقت را به همه ثابت کند.

معرفی برنامه

شهر پاگنده‌ها در میان ابرها قرار دارد؛ در بالاترین نقطۀ زمین، روی کوه‌ها که از سنگ و برف تشکیل شده است. در این نقطه فقط غول‌های بزرگی به نام پاگنده زندگی می‌کنند و هیچ پاکوچولو یا انسانی بر طبق قوانین علمی سنگی وجود ندارد. افراد این شهر معتقدند پاکوچولوها موجودات غیرواقعی هستند. آن‌ها هیچ‌کدام تا به حال شهر خود را ترک نکرده‌اند و در دنیای خود با آرامش و شادی زندگی می‌کنند.

در این بین میگو تنها پاگنده‌ای است که به‌طور اتفاقی وقتی در حال تمرین برای ضربه زدن به سنگ بزرگ است انسان‌ها را می‌بیند. او برای اینکه دیگران را از وجود پاکوچولوها آگاه کند به شهر برمی‌گردد؛ ولی هیچ‌کس حرف او را نمی‌پذیرد. به‌همین خاطر او و دوستانش به شهر انسان‌ها در پایین قله‌ها می‌روند تا به همه وجود پاکوچولوها را ثابت کنند. میگو در شهر با انسانی به نام «پرسی پترسون» که یک برنامه‌ساز حیات‌وحش است آشنا می‌شود...

فیلم سینمایی «پاکوچولو» Smallfoot به نویسندگی «جان ریکو» John Requa و «گلن فیکارا» Glenn Ficarra بر اساس داستان «آهنگ‌هایی از یتی» Yeti Tracks نوشتۀ «سرگیو پابلوس» Sergio Pablos برای گروه سنی کودک ساخته شده است. این فیلم موفق به کسب یک جایزه از جشنوارۀ Heartland Film 2018 شده و نامزد دریافت 8 جایزه دیگر از جشنواره‌های جهانی شده است.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها