اپلیکیشن شبکه نهال
دریافت نسخه اندروید

سینمایی دهکده بزها- ماجراجویی فضایی

سینمایی دهکده بزها- ماجراجویی فضایی

قندی، رهبر بزها بعد از شکست دادن گرگ‌ها می‌فهمد که گروهی به ماه حمله کرده‌اند؛ به همین خاطر او به همراه دوستانش به ماه می‌رود تا با فرمانروای کدو تلخ‌ها بجنگد.

معرفی برنامه

هزاران سال است که بین گرگ‌ها و بزها جنگ است. در آخرین جنگی که بین آن‌ها اتفاق می‌افتد قندی رهبر گله بزها پیروز می‌شود و آقای وولفی که فرمانروای گرگ‌ها است شکست می‌خورد؛ به همین خاطر گله گرگ‌ها او را از فرمانروایی عزل می‌کند. از طرفی پدر و مادر قندی نیز سال‌ها پیش برای انجام اکتشافات علمی به ماه سفر کرده و او را به بز پیر دانا سپرده بودند؛ در این بین قندی می‌فهمد که ماهِ شیرین و آبنباتی، توسط فرمانروای کدو تلخ‌ها تسخیر شده و تنها کسی که می‌تواند آن‌ها را شکست دهد قندی است. بز کوچولو به همراه دوستانش سفر خود را به ماه آغاز می‌کند، درحالی‌که خانوادۀ رهبر گرگ‌ها هم به‌طور اتفاقی سوار سفینۀ آن‌ها شده‌اند...

فیلم سینمایی «دهکده بزها- ماجراجویی فضایی» با نام اصلی Pleasant Goat and Big Big Wolf – Amazing Pleasant Goat بر اساس داستان «ماجراهای بز و گرگ بد گنده» Pleasant Goat and Big Big Wolf برای گروه سنی کودک ساخته شده است. بر اساس این داستان تاکنون، 29 سری مجموعه و 7 فیلم سینمایی توسط همین شرکت‌ها تولید شده است.

 

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها