اپلیکیشن شبکه نهال
دریافت نسخه اندروید

سینمایی سرزمین عجایب

سینمایی سرزمین عجایب

کارگردان:

Dylan Brown

نویسنده:

André Nemec, Josh Appelbaum

ژون، دختری خوش‌بین، شاد و با قوه تخیل بالاست که با مادر و پدرش زندگی می‌کند. او یک پارک تفریحی باورنکردنی به نام سرزمین عجایب پنهان در جنگل را کشف می‌کند. پارک پر از سواری فوق‌العاده و صحبت کردن حیوانات خنده‌دار و بامزه است که درواقع عروسک‌های اویند. ژون پس از مدتی متوجه می‌شود که این پارک در تخیل او شکل گرفته پس با کمک دوستان مدرسه‌اش سعی می‌کند این سرزمین عجایب را در واقعیت بسازد.

معرفی برنامه

کارها در این بازسازی درست پیش نمی‌رود و پدر و مادر ژون مجبور به پرداخت خسارت به همسایگان می‌شوند. ژون و پدر و مادرش تصمیم می‌گیرند طرح ساخت پارک را به‌صورت ماکت و داخل خانه اجرا کنند. بعد از مدتی مادر خبر بیماری سختش را می‌شنود و راهی بیمارستانی در شهری دور می‌شود. ژون که ناگهان وارد دنیای تلخ بزرگ‌ترها شده همه پارک و اسباب‌بازی‌هایش را جمع می‌کند و دیگر حاضر به بازی و تخیل نیست و پرده نقاشی که با مادرش کشیده در آتش می‌سوزاند، اما قطعه‌ای از آن باقی می‌ماند. پدر ژون او را وادار به رفتن به یک پیک‌نیک می‌کند. ژون که از رفتن به پیک‌نیک پشیمان شده می‌گریزد اما تکه نقاشی سوخته، ژون را به داخل جنگل می‌کشاند و ژون سرزمین عجایب را یک مخروبه می‌بیند که ابر تاریکی به آن حمله کرده است. ابر تاریک اسباب‌بازی‌های عروسکی را تبدیل به موجودات شروری می‌سازد که شهر را به هم می‌ریزند و او تنها کسی است که می‌تواند آن را تعمیر کند؛ بنابراین او با حیواناتی که در سرزمین عجایب دوست او هستند به‌ویژه میمونی به اسم پینار، تصمیم می‌گیرند با تخیل کودکانه این شهر را بازسازی کنند این ماجرا موجب از سر گرفتن شادی شده و برپایی مجدد سرزمین عجایب را به ارمغان می‌آورد. در پایان و با سلامت مادرش، ژون مدل کوچکی از سرزمین عجایب را در محوطه باز خانه خودشان برای تفریح بچه‌ها می‌سازد...

فیلم سینمایی «سرزمین عجایب» با نام اصلی Wonder Park برای گروه سنی کودک تولید شده است و محصول مشترک امریکا و اسپانیا است و به مدت 1 ساعت و 15 دقیقه با تکنیک سخ بعدی کامپیوتری ساخته شده است.