اپلیکیشن شبکه نهال
دریافت نسخه اندروید

سینمایی خرس قهرمان

سینمایی خرس قهرمان

کارگردان:

Wang Qi

نویسنده:

Ding Wei

خرس پدر به نام داشا با پسرش سیها در جنگلی زندگی می‌کند. روز تولد داشا، شکارچیان سیها را به دام می‌اندازند. شکارچیان برای شرکتی کار می‌کنند که حیوانات را به‌طور غیرقانونی شکار می‌نماید و نام رئیس آن شووانگ است و قبلاً همسر داشا به‌واسطه آن‌ها از دره پایین افتاده و از بین رفته است. داشا برای نجات پسرش وارد شهری بزرگ‌شده و با سگ جاسوسی به نام هونگتو که صاحبش محیط‌‎بان بوده و ناپدیدشده است همکاری می‌کند.

معرفی برنامه

هونگتو به داشا برای ورود به شرکت، آموزش‌های لازم را می‌دهد. داشا با لباس نگهبانان به همراه هونگتو وارد شرکت می‌شوند. کارکنان شرکت که نتوانسته‌اند بچه خرس پاندا شکار کنند برای فرار از تنبیه رئیسشان، سیها را به شکل خرس پاندا رنگ می‌کنند. براثر غفلتی در قفس سیها بازمی‌ماند و سیها که از قفس فرار کرده به حیوانات قول می‌دهد آن‌ها را نجات دهد اما توسط نگهبانان دوباره اسیر می‌شود. سیها که قبلاً شاهد بوده چگونه در قفس‌ها با یک کارت باز می‌شود، کارتی را از جیب یکی از نگهبانان برمی‌دارد و حیوانات را آزاد می‌سازد. داشا از یک‌سو و سیها از سویی دیگر درصدد نجات خود و حیوانات دیگر برمی‌آیند. نقشه سیها و داشا با شکست مواجه شده و آن‌ها بار دیگر اسیر می‌شوند اما هونگتو موفق به فرار می‌گردد. شرکت درصدد انتقال حیوانات با کامیون برمی‌آید و داشا هنگام انتقال، با دیدن دوباره پسرش بار دیگر اقدام به نجات خود و دیگران می‌کند. داشا موفق می‌شود سوار قطاری شود که حیوانات در آن بار زده‌شده‌اند. او حیوانات را آزاد کرده و همه باهم با نگهبانان درگیر می‌شوند. از طرف دیگر هونگتو به همراه محیط‌بانان و پلیس سر می‌رسد و شروران دستگیر می‌شوند. داشا و سیها در پایان، مفهوم واقعی عشق به خانواده و فداکاری در راه حفظ آن را درمی‌یابند...

فیلم سینمایی «خرس قهرمان» با نام اصلی Super Bear برای گروه سنی کودک تولید شده است.

این سینمایی محصول شرکت Zhongguang Shude International Culture Media و محصول مشترک آمریکا و چین است و در سال 2019 به مدت 1 ساعت و 25 دقیقه با تکنیک سه بعدی کامپیوتری تولید شده است.