اپلیکیشن شبکه نهال
دریافت نسخه اندروید

سینمایی آلفا و امگا- 4

کارگردان:

Tim Maltby (6-8), Richard Rich (2-5), Anthony Bell (1)

نویسنده:

Tom Kane (2-8), Steve Moore & Christopher Denk (1)

داستان فیلم درباره یک خانواده 5 نفره از گرگ‌هاست، نام پدر خانواده همفری، نام مادر کیت و سه توله گرگ آن‌ها دو پسر به نام‌های رانت و استینکی و یک دختر به نام کلودت است که در جنگلی همراه دوستان خود و حیوانات دیگر زندگی می‌کنند و در هر قسمت با اتفاقات جالب و دوستان تازه روبرو می‌گردند.

معرفی برنامه

داستان فیلم از آشنایی همفری و کیت آغاز شده و با داشتن سه فرزند، شکلی تازه به خود می‌گیرد. «کیت و همفری» به همراه ۳ توله‌ای که دارند، در کنار هم با شادمانی برای جشن گرفتن نخستین زمستان زندگی مشترکشان آماده می‌شوند؛ اما در همین زمان، کوچک‌ترین توله‌شان «رانت» به طرز مرموزی ناپدید می‌شود.

در این فیلم انسان‌ها می‌خواهند با حفاری به طبیعت جنگل صدمه بزنند. حفاری آن‌ها باعث می‌شود که دایناسور صورتی ماده‌ای از زیر زمین بیدار شود و بیرون بیاید. توله گرگ‌ها ابتدا از او می‌ترسند اما بعد از مدتی با او دوست می‌شوند. براثر ادامه حفاری انسان‌ها دایناسور عظیم‌الجثه‌ای نیز از زیر زمین بیرون می‌آید و به حیوانات حمله می‌کند. همفری، کیت و سه فرزندشان به کمک دایناسور صورتی ترتیبی می‌دهند تا دایناسورها به‌جای اصلی خود بازگردند و انسان‌ها هم پی به‌اشتباه خود می‌برند.

فیلم سینمایی آلفا و امگا در کشور امریکا با تکنیک سه‌بعدی کامپیوتری به مدت 1 ساعت و 15 دقیقه در سال 2017  با نام اصلی Alpha And Omega 7.8 برای گروه سنی کودک تولید شده است.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها