اپلیکیشن شبکه نهال
دریافت نسخه اندروید

افسانه آرش

افسانه آرش

کارگردان:

عليرضا کاويان راد

نویسنده:

محمد رضا يوسفی

آرش در فضای جنگ بين ايران و توران توسط خرداد وخورشيد بزرگ می‌شود و از کودکی، توانايی و شجاعت خود را در عرصه­‌های گوناگون به اثبات می­‌رساند. پادشاه افراسياب، پادشاه توران، مرز ميان ايران و توران را به رها کردن تيری وا می­‌گذارد. تير را در نهايت آرش پرتاب می‌کند که در ناباوری تا آن سوی جيحون می‌رود و بر تنه درخت گردويی می‌نشيند و...

معرفی برنامه

آرش پسری هوشمند، جسور و بی ادعا است که در فضای جنگ زير نظر پدرش خرداد و پهلوان پيريار بزرگ می‌شود و در این راه علاوه ‌بر توانايی بدنی، به ارزش‌های اخلاقی و صفات وارسته دست می‌يابد. او حتی از اين که برای برآوردن خواستۀ مردمان دو سرزمين جان خود را بدهد ترسی ندارد.
فيلمنامۀ اين سريال بر اساس ذهنيات نويسنده است و البته اشراف او بر تاريخ باستان و شخصيت‌های تاريخی ايران، به او کمک زيادی کرده است.
ماجراهای اين مجموعه به گونه­‌ای در هم تنيده و سلسله‌وار است که مخاطب را درطول مجموعه همواره همراه می‌سازد. در ساخت اين مجموعه که بيش از دو سال به طول انجاميده بيشتر از بيست هنرمند کارکرده و همگی تلاش کرده‌اند تا کاراکترها و فضاهای بيشمار آن، با هنرمندی خاصی از تنوع و جذابيت برخوردار شوند.

این مجموعه در 26 قسمت 15 دقیقه‌ای با تکنیک دو بعدی در مرکز پویانمایی صبا جمهوری اسلامی ایران برای گروه سنی کودک تولید شده است

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها