اپلیکیشن شبکه نهال
دریافت نسخه اندروید

مهاجران

مهاجران

کارگردان:

Hiroshi Saitô Takaji Matsudo

نویسنده:

Akira Miyazaki

داستان مهاجران درباره دختر نوجوانی به نام لوسی‌می است که خانواده‌اش تصمیم می‌گیرند از انگلستان به استرالیا سفر کنند و در حین مهاجرت با مشکلات و مسائل هیجان‌انگیزی روبرو می‌شوند. آن‌ها در استرالیا در آدلاید زندگی جدیدی را شروع می‌کنند. لوسی و خواهرش کیت از این‌که تجربیات جدیدی به دست می‌آورند، لذت می‌برند. آن‌ها با اشخاص جدیدی آشنا می‌شوند، حیوانات جدیدی پیدا می‌کنند و ماجراهایی را دنبال می‌کنند.

معرفی برنامه

خانواده آن‌ها تصمیم می‌گیرند مزرعه‌ای به پا کنند و به کشاورزی مشغول شوند اما همسایه آن‌ها آقای پتیبل که فردی خودخواه و ظالم است مزرعه را زودتر به دست می‌آورد. خانواده آقای پاپل در کنار این سختی‌ها تجربیات جدید و زیادی را به دست می‌آوردند...

مجموعه دیدنی مهاجران بانام اصلیLucy of the Southern Rainbow یک مجموعه تلویزیونی ژاپنی است که در 50 قسمت 12 دقیقه‌ای‌ توسط استودیو نیپون انیمیشن و بر اساس رمان «رنگین‌کمان جنوبی» در سال‌های ۲۰۰۱–۱۹۱۰ به آهنگسازی Kôichi Sakata با تکنیک دوبعدی ساخته‌شده است. پخش این مجموعه از ۱۰ ژانویه ۱۹۸۲ در شبکه فوجی تلویژن آغازشده و در ۲۶ دسامبر ۱۹۸۲ پایان‌یافته است. این انیمیشن در ایران به سال ۱۳۶۲/۱۳۶۳ شمسی با عنوان مهاجران برای گروه سنی کودک نمایش داده شد.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها