اپلیکیشن شبکه نهال
دریافت نسخه اندروید

سینمایی زمان برف‌بازی 2- مسابقه

بچه‌های دهکده، فرانکی چهار‌‎چشم و تیمش از جمله سوفی به عنوان راننده با زاک اسرارآمیز و دختر عمویش چارلی یک مسابقه تماشایی با سورتمه‌‎های جالب ترتیب می‌دهند. سورتمه خارق‌العاده‌ای که توسط فرانکی طراحی شده است درست قبل از عبور از خط پایان از هم پاشیده می‌شود.

معرفی برنامه

او به همراه دوستانش موفق به اثبات این می‌شود که زاک در طول مسابقه تقلب کرده است. فرانکی خواستار تکرار مسابقه است و زاک به شرط آنکه فرانکی مسیر کاملاً جدید مسابقه را بپذیرد قبول می‌کند. فرانکی و دوستانش مسیر مسابقه‌ای تماشایی را می‌سازند. زاک متوجه می‌شود که مقابل حریف شایسته‌ای قرار گرفته است، بنابر این با تحت فشار قرار دادن فرانکی مبنی بر واگذاری حق استفاده از انبار بعنوان جایزه، قبول می‌کند. وقتی دو تیم برای روز مسابقه آماده می‌شوند، زاک هیچ تردیدی در تقلب کردن بیشتر ندارد تا بتواند نتیجه مسابقه را به نفع خود کند. اما چارلی از کرده خود پشیمان شده و به فرانکی و دوستانش در برنده شدن کمک می‌کند.

فیلم سینمایی زمان برف‌بازی 2- مسابقه با نام اصلی Racetime در سال 2019 در کشور کانادا  با تکنیک سه بعدی کامپیوتری به مدت 1 ساعت و 29 دقیقه توسط شرکت CarpeDiem Film & TV برای گروه سنی کودک تولید شده است.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها