اپلیکیشن شبکه نهال
دریافت نسخه اندروید

سینمایی خانه شعبده باز

کارگردان:

Jeremy Degruson, Ben Stassen

نویسنده:

Ben Stassen

گربه‌ای که توسط صاحبانش رها می‌شود، به دنبال پناهگاهی می‌گردد و در مسیر به خانه بزرگ و قدیمی می‌رسد. همۀ شهر، آن خانه را به عنوان خانه نفرین شده می‌شناسند. گربه وارد خانه می‌شود و سعی می‌کند با موش کوچکی به نام "مگی" که در آنجاست دوست شود، ولی مگی از آن می‌ترسد و فرار می‌کند.

معرفی برنامه

دوست صمیمی مگی خرگوشی است به نام "جک"، که گربه را تهدید می‌کند تا ازآن خانه برود. آقای "لارنس" صاحب خانه با اسباب بازی‌ها و جک و مگی، نمایش‌های جادویی برای بچه‌های بیمارستان اجرا می‌کند. او گربه را پیدا کرده و برایش نام "تاندر" را انتخاب می‌کند. "دانیل" برادرزاده آقای لارنس، قصد فروش خانه را دارد، اما لارنس مخالفت می‌کند. طی حادثه‌ای، آقای لارنس راهی بیمارستان می‌شود. دانیل با فریب از عمویش امضای وکالتنامه فروش خانه را می‌گیرد. تاندر که از نیت شوم دنیل باخبر می‌شود، به خانه می‌رود تا بقیه افراد را از این اتفاق باخبر کند. آن‌ها با بلاهایی که سر خریداران خانه می‌آورند، مانع فروش خانه می‌شوند. دنیل که از این اتفاق خشمگین بود، با جرثقیل و گوی بزرگی سعی می‌کند خانه را خراب کند. لارنس با کمک دوتا از بچه‌های بیمارستان به سمت خانه می‌رود. در همین حال تاندر، مگی و بقیه اسباب بازی‌ها تلاش می‌کنند تا مانع خرابی خانه شوند. در نهایت آقای لارنس به دنیل دستور تعمیر خانه را می‌دهد تا عبرت بگیرد. و تاندر از اینکه خانواده جدیدی دارد خوشحال است.

فیلم سینمایی «خانه شعبده‌باز» با نام اصلی Thunder and the House of Magic در سال 2013 با تکنیک سه بعدی کامپیوتری با آهنگسازی Ramin Djawadi توسط کمپانی StudioCanal NWave Pictures, NOS Audiovisuais, در کشور بلژیک به مدت 1 ساعت و 25 دقیقه برای گروه سنی کودک تهیه و تولید شده است.