اپلیکیشن شبکه نهال
دریافت نسخه اندروید

شجاعان

شجاعان

تهیه‌کننده:

سید علیرضا گلپایگانی، سیاوش زرین آبادی

کارگردان:

سیاوش زرین آبادی

نویسنده:

سیاوش زرین آبادی، دانش گیتی

مجموعۀ شجاعان، رشادت‌ها و دلیری‌های یک گروه از خلبانان هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به تصویر می‌کشد که در مأموریت‌ها و عملیات‌ مختلف دوران دفاع مقدس حضور داشتند.

معرفی برنامه

روایت تلاش‌ها و ازخودگذشتگی‌های رزمندگان جبهه‌های حق علیه باطل هرگز تمامی نخواهد داشت و صلح و آرامش پس از جنگ، مرهون دلاوری‌های این عزیزان است.

داستان این مجموعه  درباره یک تیم پروازی متشکل از خلبان زبده هوا نیروز به فرماندهی یک خلبان جوان و شجاع به نام منصور میهن دوست، هدایت تعدادی هلیکوپتر جنگی و امداد و شناسایی را به عهده دارد. در هر قسمت از این مجموعه آنها در پی مأموریتی خاص دست به عملیات هیجان انگیز زده و نهایتاً مأموریت خود را با موفقیت به پایان می رسانند. این مجموعه، تصویرگر فداکاری‌ها، شجاعت ها و رشادت های خلبانان هوانیروز است که جانانه جنگیدند و در راه اعتقاد خود از کشور و مردم دفاع کردند. این خلبانان هر کدام مظهر مقاومت و اندیشه و رفتارهای نیکوی انسانی هستند که دراین مجموعه در موقعیت‌های خطیر مختلفی قرار می‌گیرند و آزمایش‌های فکری، اخلاقی، عملی و نظامی گوناگون را با موفقیت پشت سرمی‌گذارنند و بر مشکلات شخصی و موانع جنگی با سعی و همت غلبه می‌کنند.

این مجموعه علاوه بر به تصویر کشیدن حماسه شجاعت ها و جان فشانی های خلبانان هوانیروز در جنگ تحمیلی، حاومی نکات اخلاقی و تربیتی فراوانی برای مخاطب دارد و تاکنون توانسته در بخش پویانمایی سومین جشنوارۀ بین‌المللی جام‌ جم شرکت کند.

این مجموعه به تهیه‌کنندگی «شرکت حرکت کلیدی» در مرکز پویانمایی صبا تولید شده است.

 

  • موسیقی: پیروز ارجمند
  • تکنیک: سه بعدی کامپیوتری
  • مدت: 20 دقیقه‌ای
  • کشور سازنده: جمهوری اسلامی ایران
  • تهیه کننده: مرکز پویانمایی صبا

دانلود قسمت های شجاعان (جدول پخش)

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها