اپلیکیشن شبکه نهال
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:1279

مجموعه تیم بعد_ ماجراهای نوید

توسط شبکه کودک و همزمان با نایب قهرمانی تیم ملی کشتی «ماجراهای نوید 2» با الگوگیری از حسن یزدانی منتشر شد.

به گزارش ...، همزمان با نایب قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران، دومین قسمت از تیزرانیمیشن «ماجراهای نوید» با محوریت الگوگیری شخصیت اصلی داستان از قهرمان کشتی ایران «حسن یزدانی»، توسط شبکه نهال منتشر شد.

در هر قسمت از این تیزرانیمیشن، نوید که 12 سال دارد، با الگوگیری از یکی از قهرمانان ملی، کنشی قهرمانانه متناسب با پیرامون خود انجام می دهد. در دومین قسمت از این انیمیشن، پس از آنکه الگوگیری از ابرقهرمانهای خیالی هالیوودی کمکی به نوید نمی کند، او با الگوگیری از «حسن یزدانی» به مصاف شخصیتی شبیه هالک ایرانی می رود و او را شکست می دهد.

به گفته روابط عمومی شبکه کودک، این شبکه بنا دارد تا هر فصل یک قسمت جدید از این تیزرانیمیشن را رونمایی کند که هر قسمت از آن به الگوگیری از یکی از قهرمانهای ملی پردازد. تیزر انیمیشن یکی از قالبهای موثر در تولیدات تلویزیونی است که در گذشته تجربیات موفقی همچون سیاساکتی و بابابرقی، تاثیرگذاریِ این قالب را تصدیق می کند و قرار است ماجراهای نوید نیز در همین مسیر گام بردارد.

کارگردانی «تیم بعد» برعهده محمدمهدی محسنی و تهیه کننده آن محمدرضا فرزادمهر است. همچنین در نخستین قسمت از این انیمیشن که سال گذشته توسط موسسه رسانای مرکز بسیج صداوسیما ساخته شده بود، نوید به الگوگیری از قهرمان فقید وزنه برداری پارا المپیک، «سیامند رحمان» پرداخته بود.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها