اپلیکیشن شبکه نهال
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:98

در نشست مدیر شبکه کودک و نوجوان با فعالان حوزه‌ی تعلیم و تربیت کشور بوسنی و هرزگوین

تعامل و تبادل فرهنگی در حوزه کودک و تولیدات رسانه

بنا به گزارش روابط عمومی شبکه کودک، مدیر شبکه کودک و نوجوان در نشست دوستانه‌ای با فعالان حوزه‌ی تعلیم و تربیت کشور بوسنی و هرزگوین دیدار کرد.

در این نشست تیمی از معلمان و مسئولان آموزشی از کشور بوسنی با محمدصادق باطنی مدیر شبکه کودک و نوجوان و جمعی از برنامه‌ سازان این شبکه دیدار کردند.

در این دیدار صمیمانه دو طرف دستاوردها و تولیدات خود را در حوزه کودک و رسانه به اشتراک گذاشتند.

معرفی برنامه‌های شاخص شبکه کودک مانند «دورت بگردم ایران»، «شگفتانه»، «ببین و بدون»، «سرسفره خدا»، «کارآگاه نجار»، «عروسک خونه»، «ماجراهای نوید»، «چل پله زیرزمین» و... از گفتگوهای اصلی این نشست بود.

در این نشست که شبکه کودک میزبان جمعی از فعالان حوزه کودک از کشور بوسنی بود، اطلاعاتی از چگونگی ساخت برنامه‌ها، پیش تولید تا تولید و حتی پس از تولید به اشتراک گذاشته شد. نکته اصلی مدنظر برنامه سازان و تولیدکنندگان محتوایی شبکه کودک مبانی قرآنی، دستورات اسلام و نیز توجه به فطرت پاک کودکان و نیازهای اساسی آنها بود.

با توجه به صحبت‌هایی که در این نشست شد، نماینده گروه بوسنی با اشاره به اینکه در کشور بوسنی شبکه‌ای مختص کودکان وجود ندارد و تولیدات خاصی در این حوزه صورت نمی‌گیرد، خواستار همکاری و مساعدت مسئولان ایرانی در این باره شد.

مدیر شبکه کودک نیز آمادگی خود و مجموعه شبکه را جهت هرگونه همکاری از قبیل ارائه تولیدات، توانمندسازی نیروی انسانی و... اعلام کرد.

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها